OTOMOTİV

Tanatar Kalıp, otomotiv endüstrisi için OEM tedarikçisi olarak sektörün önde gelen yerli ve yabancı şirketlerine parça ve grup üretimi yapmaktadır. Zımba tüplüğeri şunlardır:

Elektrik Grubu Elektrik grup parçaları; (Yolcu) arabalarında kullanılan ve bir veya iki adet galvanizli sacdan imal edilen veya alkali (çinko) kaplama işlemi, fırça tutucu levhalar, bakır kaplı fırça tutucuları, preslenmiş bağlantı parçaları ile üretilen motor marş gövdesi sacları Pirinç ve DC den ve kalay kaplama prosesinin uygulandığı, plakalar, sızdırmazlık plakaları ve motor marş parçaları.

Şanzıman Grupları İletim grubu parçaları: özel araçlarda kullanılan, soğuk (haddelenmiş), sıcak (haddelenmiş) ve çelik rulo sacdan metal tır rondelalarından, elastik pullar, küvet folyolarından yapılmış ağır vasıtalarda kullanılan çeşitli ebatlarda debriyaj göbeği ve bıçak rondelleri (pullar) Ve böylece debriyaj parçaları.

Soğutma Grubu Grubu soğutma grubu: Özel araçlarda kullanılan termostat alt ve üst çerçeveler, paslanmaz çelikten ve pirinç malzemelerden, ağırlıklar, rondelalar, RP sacdan su pompası parçaları.